JY-R630R Riciklueshme cigareve Filter

JY-R630R Riciklueshme cigareve Filter

Përshkrim i shkurtër:

model JY-R630R lloj riciklueshme
material ABS + PE (Ushqimit klasës) filtër Dy + Four Holes Mikro
cigare Lloji Standard / Slim

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Sasia Min.urdhër: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JY-R630R cigareve Filter Specifikimi
  model JY-R630R lloj riciklueshme
  material ABS + PE (Ushqimit klasës) filtër Dy + Four Holes Mikro
  cigare Lloji Standard / Slim Ext./Int. diametër 9.6mm / 7.6mm, 5.1mm
  gjatësi 63mm Color Box Size 75x33x11mm
  paketim 2pcs / Color Box, 20Color Boxes / Inner Box (Display Box), 100Inner Box / Carton
  tipar 1. kokë ngritur në mouthpieces mund të jetë skidproof dhe ndjenjë më të mirë pickim.
  2. dizajn të veçantë të mouthpieces buta dhe flectional
  3.Two + Six mikro vrimat e filtrimit
  4.Fit për cigare Standarte dhe të pakta.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !