JY-DRS1 Flakshëm cigareve Filter

JY-DRS1 Flakshëm cigareve Filter

Përshkrim i shkurtër:

model JY-DRS1 lloj i disponueshëm
material PE + PS (Ushqimit klasës) cigare Lloji standard
filtrim Filtrimit treshe: vrima e mikro, nano silikat xhel grimcë, nano bërthamë fije pambuku

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Sasia Min.urdhër: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JY-DRS1 cigareve Filter Specifikimi
  model JY-DRS1 lloj i disponueshëm
  material PE + PS (Ushqimit klasës) cigare Lloji standard
  filtrim Filtrimit treshe: vrima e mikro, nano silikat xhel grimcë, nano bërthamë fije pambuku
  Diametri i jashtëm 9.2mm Diametri i brendshëm 7.6mm
  gjatësi 45mm Color Box Size 102x50x11mm
  paketim 8PCS / Color Box, 12Color Boxes / Inner Box (Display Box), 50 Inner Box / Carton
  tipar 1. kokë ngritur në mouthpieces mund të jetë skidproof dhe ndjenjë më të mirë pickim.
  2. dizajn të veçantë të mouthpieces buta dhe flectional
  3.Triple Filtration

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !