JY-D390 Flakshëm cigareve Filter

JY-D390 Flakshëm cigareve Filter

Përshkrim i shkurtër:

model JY-D390 lloj i disponueshëm
material PE + PS (Ushqimit klasës) filtrim pambuk Core
cigare Lloji Llullë duhani

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Sasia Min.urdhër: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JY-D390 cigareve Filter Specifikimi
  model JY-D390 lloj i disponueshëm
  material PE + PS (Ushqimit klasës) filtrim pambuk Core
  cigare Lloji Llullë duhani Ext./Int. diametër 9.2mm / 7.6mm
  gjatësi 39mm Color Box Size 60x43x11mm
  paketim 6PCS / Color Box, 12Color Boxes / Inner Box (Display Box), 60 Inner Box / Carton
  tipar 1. kokë ngritur në mouthpieces mund të jetë skidproof dhe ndjenjë më të mirë pickim.
  2.Using ligjet e fizikës, nuk përmban lëndëve të dëmshme kimike.
  3.Cotton bërthamë filtrimit

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !