Rreth Nesh - Cixi Fujing Produkte Plastike Fabrika

Rreth nesh

Cixi Fujing Produkte Plastike Fabrika u themelua në vitin 1990, një prodhues profesionale në R & D, prodhimin dhe tregtimin e filtrave të ndryshme të cigareve. Tani ne kemi qenë furnizuesi më i madh i filtrave plastike cigareve të cilat janë eksportuar në Japoni, Amerikë, Evropë, Lindja e Mesme, Azia Juglindore etj markë tonë lokale "Joyo" është më i famshëm në Kinë.

Fujing është e vendosur në qytetin e Cixi me një trafik shumë të përshtatshëm. Ajo merr më pak se dy orë për të tre aeroportet kryesore (Ningbo, Hangzhou, Shanghai) në Kinë në lindje.

Fujing fokusohet në ruajtjen e shëndetit të duhanit dhe jetën. Ne të krijojë një "Duhani Kontrollit Research Center" në Shangai me universitete dhe institute kërkimore në filtra 2000.Our mund të hiqni mbi 90% nikotinë, katran dhe substanca tjera toksike dhe të dëmshme nga cigare.

Fujing ka një seri të makinave automatike, duke përfshirë montimin, sorting, testimin, paketim dhe nënshkrimin. Shkalla automatike prodhimi ynë është mbi 90% e cila mban produktet tona në performancën më të mirë kosto. Fujing është gjithashtu i pari që të ketë një seminar dhjetë mijë në klasë pa pluhur në Kinë.

Fujing sinqerisht mirëpret OEM / ODM juaj ose ndonjë kërkesë tjetër. Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ju japin shërbimin më të mirë dhe cilësi të lartë të produkteve.

ynë-fabrikë

WhatsApp Online Chat !