JY-R630R рециклира цигара филтер

JY-R630R рециклира цигара филтер

Краток опис:

модел JY-R630R тип може да се рециклира
материјал ABS + ЈП (Храна одделение) филтер Две + Четири микро дупки
Тип на цигари Стандардно / Слим

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  JY-R630R цигара филтер Спецификација
  модел JY-R630R тип може да се рециклира
  материјал ABS + ЈП (Храна одделение) филтер Две + Четири микро дупки
  Тип на цигари Стандардно / Слим Ext./Int. дијаметар 9.6mm / 7.6mm, 5.1mm
  должина 63mm Боја Box Големина 75x33x11mm
  пакување 2 парчиња / боја кутија, 20Color Кутии / Внатрешен Кутија (Display кутија), 100Inner Рамка / Картон
  функција 1. крена главата во гласноговорници може да биде skidproof и подобро залак чувство.
  2. посебен дизајн на меки и flectional гласноговорници
  3.Two + Шест микро дупки филтрација
  4.Fit за стандардни и тенок цигари тип.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !