JY-DRS1 еднократна цигара филтер

JY-DRS1 еднократна цигара филтер

Краток опис:

модел JY-DRS1 тип за еднократна употреба
материјал ЈП + КС (Храна одделение) Тип на цигари стандард
филтрирање Triple на филтрација: микро дупки, нано силика гел честички, нано влакно јадрото памук

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  JY-DRS1 цигара филтер Спецификација
  модел JY-DRS1 тип за еднократна употреба
  материјал ЈП + КС (Храна одделение) Тип на цигари стандард
  филтрирање Triple на филтрација: микро дупки, нано силика гел честички, нано влакно јадрото памук
  надворешен дијаметар 9.2mm Внатрешен дијаметар 7.6mm
  должина 45mm Боја Box Големина 102x50x11mm
  пакување 8PCS / боја кутија, 12Color Кутии / Внатрешен Кутија (Display кутија), 50 Внатрешен Кутија / Картон
  функција 1. крена главата во гласноговорници може да биде skidproof и подобро залак чувство.
  2. посебен дизајн на меки и flectional гласноговорници
  3.Triple Филтрација

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !