JY-D480 еднократна цигара филтер

JY-D480 еднократна цигара филтер

Краток опис:

модел JY-D480 тип за еднократна употреба
материјал ЈП (Храна одделение) Тип на цигари тутун за луле
филтрирање Нано влакна Памук Core / нано честички силика гел

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  JY-D480 цигара филтер Спецификација
  модел JY-D480 тип за еднократна употреба
  материјал ЈП (Храна одделение) Тип на цигари тутун за луле
  филтрирање Нано влакна Памук Core / нано честички силика гел
  надворешен дијаметар 9.6mm Внатрешен дијаметар 7.6mm
  должина 48mm Боја Box Големина 87x55x11mm
  пакување 6pcs / боја кутија, 24Color Кутии / Внатрешен Кутија (Display кутија), 30 Внатрешен Кутија / Картон
  функција 1. крена главата во гласноговорници може да биде skidproof и подобро залак чувство.
  2.Using законите на физиката, не содржи штетни хемиски животни.
  3.Nano влакно јадрото памук филтрација или нано силика гел филтрација честички

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !