JY-D390 еднократна цигара филтер

JY-D390 еднократна цигара филтер

Краток опис:

модел JY-D390 тип за еднократна употреба
материјал ЈП + КС (Храна одделение) филтрирање памук Core
Тип на цигари тутун за луле

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  JY-D390 цигара филтер Спецификација
  модел JY-D390 тип за еднократна употреба
  материјал ЈП + КС (Храна одделение) филтрирање памук Core
  Тип на цигари тутун за луле Ext./Int. дијаметар 9.2mm / 7.6mm
  должина 39mm Боја Box Големина 60x43x11mm
  пакување 6pcs / боја кутија, 12Color Кутии / Внатрешен Кутија (Display кутија), 60 Внатрешен Кутија / Картон
  функција 1. крена главата во гласноговорници може да биде skidproof и подобро залак чувство.
  2.Using законите на физиката, не содржи штетни хемиски животни.
  3.Cotton основни филтрација

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !