За нас - Cixi Fujing производи од пластични маси Фабрика

за нас

Cixi Fujing производи од пластични маси Фабрика е основана во 1990 година, професионален производител во R & D, производство и продажба на разни цигари филтри. Сега ние сме биле во најголем снабдувач на пластични филтри за цигари кои се извезуваат во Јапонија, Америка, Европа, Блискиот Исток, Југоисточна Азија итн Нашиот локален бренд "Joyo" е најстариот познат во Кина.

Fujing се наоѓа во Cixi град со многу удобен сообраќај. Таа ги зема помалку од два часа на трите главни аеродроми (Ningbo, Хангжу, Шангај) во Кина Исток.

Fujing фокусира на заштеда на здравјето и животот на пушачите. Ние се воспостави "Тутун контрола истражувачки центар" во Шангај со универзитети и истражувачки институти во 2000.Our филтри може да се отстрани повеќе од 90% никотин, катран и други токсични и штетни супстанции од цигара.

Fujing има серија на автоматски машини, вклучувајќи монтажа, сортирање, тестирање, пакување и затворање. Нашите автоматски производство стапка е над 90%, што чува нашите производи на најдобра цена перформанси. Fujing е исто така прв да имаат десет илјади класа прашина работилница во Кина.

Fujing искрено поздравува вашиот OEM / ODM или било кој друг услов. Ние секогаш сме подготвени да Ви обезбедиме најдобра услуга и висок квалитет на производите.

нашата фабрика

WhatsApp Online Chat !