• Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.

 • ПРОИЗВОДСТВО

  ПРОИЗВОДСТВО

  Ние сме професионални во оваа индустрија за повеќе од 25 години, со цел да се направи висококвалитетен производ за вас.

 • СЕРВИС

  СЕРВИС

  Ние сме искусни во калапи и може да обезбеди на измената на производот што сакате.

Cixi Fujing производи од пластични маси Фабрика е основана во 1990 година, професионален производител во R & D, производство и продажба на разни цигари филтри. Сега ние сме биле во најголем снабдувач на пластични филтри за цигари кои се извезуваат во Јапонија, Америка, Европа, Блискиот Исток, Југоисточна Азија итн Нашиот локален бренд "Joyo" е најстариот познат во Кина.

Fujing се наоѓа во Cixi град со многу удобен сообраќај. Таа ги зема помалку од два часа на трите главни аеродроми (Ningbo, Хангжу, Шангај) во Кина Исток.

Прочитај повеќе

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !